Zjazd Absolwentów

„Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina”

Drodzy Absolwenci!

Zespołu Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących

w Tarnowskich Górach

(tzw. CHEMIKA)

 

W tym roku mija 50-lecie Technikum Chemicznego oraz 25-lecie III Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowskich Górach. Na przestrzeni lat szkoła wielokrotnie zmieniała nazwę
i profil kształcenia, dopasowując się do zmieniającej się rzeczywistości.

Jednak zawsze w społeczności lokalnej pozostaliśmy jako Chemik.

Z tej okazji Komitet Organizacyjny Zjazdu Absolwentów oraz Dyrekcja szkoły ma zaszczyt zaprosić wszystkich naszych absolwentów, a także przyjaciół naszej szkoły do wspólnego świętowania podczas I Zjazdu Absolwentów, który odbędzie się 30 września 2017 r. w budynku Zespołu Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach przy ul. Opolskiej 26.

Pragniemy stworzyć okazję do refleksji i wzruszeń, promocji Księgi Absolwentów, ale także do wesołej zabawy z dawno niewidzianymi koleżankami i kolegami. Chcemy wspólnie z Państwem powrócić do „tamtych czasów” i miejsc, które dzisiaj być może wyglądają już nieco inaczej…, ale ciągle są żywe we wspomnieniach!

Bylibyśmy zaszczyceni, gdyby zechcieli Państwo przyjąć nasze zaproszenie. Państwa udział w uroczystości będzie dla nas wyróżnieniem i świadectwem sympatii, jaką darzycie Państwo szkołę.

 

Organizatorzy i Dyrekcja
Zespołu Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących

w Tarnowskich Górach

 

Skontaktuj się z nami:


ul. Opolska 26
42-600 Tarnowskie Góry
e-mail: zschmio@o2.pl
tel. 032 285 52 34
fax. 032 285 86 25