Noc w Chemiku 2018, czyli gra terenowa w budynku Chemika, karaoke, zawody sportowe, oraz noc filmowa a przede wszystkim dobra zabawa w swojej szkole pod opieką nauczycieli pani profesor Joanny Ziemskiej, Moniki Waligóry-Wylężek, Doroty Fonfary, Katarzyny Lizak, Jolanty Sienko, Edyty Kroczek, Jarosława Wesołka.
Dzień dobry,
Chciałabym oficjalnie już podziękować wszystkim uczestnikom naszej Nocki. Jesteście najwspanialszymi kompanami szkolnymi na ziemi. Dla takich osób jak Wy organizuje się takie wydarzenia z jak największą przyjemnością.
Były problemy techniczne do których mieliśmy ogromne „szczęście” tej nocy, zaczynając od braku prądu aż po błędy w odtwarzaniu filmów które wcześniej działały bez problemu -przyznaję bez bicia, że to wszystko pokomplikowało parę spraw, ale daję słowo, że robiliśmy wszystko co w naszej mocy żeby to naprawić lub znaleźć plan b jeśli się nie dało. Więc walczyliśmy do samego końca.
Mam nadzieję, że mimo tych komplikacji bawiliście się dobrze i będziecie miło wspominać tę noc. Chciałabym szczególnie podziękować moim wspaniałym chłopcom z ekipy technicznej dzięki którym w ogóle coś zadziałało. Bez nich moglibyśmy pomarzyć o prądzie i dobrej jakości dźwięku. Chcę też podziękować 2 klasie i wszystkim współorganizatorom za pomoc w organizacji i ogarnięcie gry terenowej od A do Z. Jestem Wam naprawdę bardzo wdzięczna.

Do zobaczenia za rok!
Monika Mszyca – przewodnicząca Samorządu Szkolnego

Skontaktuj się z nami:


ul. Opolska 26
42-600 Tarnowskie Góry
e-mail: zschmio@o2.pl
tel. 032 285 52 34
fax. 032 285 86 25