• III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
  • TECHNIKUM NR 1
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 1
  • SZKOŁA POLICEALNA DLA DOROSŁYCH NR 1
Zespół Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących
ul. Opolska 26
42-600 Tarnowskie Góry
e-mail. zschmio@o2.pl
tel. 032 285 52 34
fax. 032 285 86 25
Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w
ZS Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2017”.
Categories Menu

Posted by on maj 3, 2017

Pożegnanie Absolwentów 2017

28 kwietnia 2017 w auli Chemika odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia edukacji przez klasę 3 B  III LO o profilu biologiczno-chemicznym oraz klasę 4 Technikum nr 1 w zawodzie technik analityk i technik ochrony środowiska.
Wręczono świadectwa i nagrody dla nalepszych absolwentów:

III Liceum Ogólnokształcące – Marcelina Duda,

Technikum nr 1 – Mateusz Grabczyński i Szymon Wylężek

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem otrzymali:
Technikum nr 1
Mateusz Grabczyński, Szymon Wylężek, Jakub Działach, Tomasz Paterman, Adrian Treffon, Robert Kozłowski, Michał Obuchowski, Sonia Kasierot, Krystyna Suda, Patrycja Kowalik, Simone Pasternak, Sandra Plaza, Agnieszka Pytel, Weronika Horzela, 

III Liceum Ogólnokształcącym

Marcelina Duda, Marcelina Harazińska, Aleksandra Sosinka, Aleksandra Wojtol i Monika Ziob.
Gratulujemy.
W drugie części uroczystości na IX  Gali Pożegnania Absolwentów CHEMIKALIA wręczono nagrody w następujących kategoriach:
„moje serce to jest muzyk” – Michał Obuchowski, Łukasz Strugała, Natalia Pradelok i Joanna Kuhna,
„dekoracyjna hostessa” – Natalia Grajewska, Angelika Pytel i Simone Pasternak,
„odkrywcy i wynalazcy” – Tomasz Paterman, Jakub Działach, Weronika Horzela, Natalia Pradelok, Krystyna Suda,
„mistrz sudoku” – Szymon Wylężek,
„gentelman roku” Adrian Trefon,
„lokator chemika” – Mateusz Grabczyński, Anna Królik,
„miss foto” – Agnieszka Nowińska,
„złota rączka” Mariusz Drej,
„szubi, szubi can dance” – Agata Faber,
„młody Europejczyk” – Sonia Kasierot, Krystyna Suda, Patrycja Kowalik, Robert Kozłowski, Jakub Działach, Tomasz Paterman,
„szybcy i wściekli” – Robert Kozłowski, Łukasz Strugała, Łukasz Cogiel, Michał Obuchowski, Klaudia Fielauf, Aleksandra Sosinka, Paweł Głogowski,
„kierownik sklepu” – Weronika Horzela, Natalia Pradelok, Sonia Kasierot, Angelika Pytel i Simone Pasternak

W części artystycznej zobaczyliśmy 2 odcinki telenoweli „L – jak litość” gdzie zbieżność sytuacji i wydarzeń z życiem Chemika z akcją na planie filmowym była „tylko” przypadkowa. Koło teatralne pod opieką pani Kariny Burdy po raz kolejny udowodniło, że śmiech jest lekarstwem.
Dziękujemy: opiekunkom akademii Pani Karinie Burdzie, Beacie Wardulińskiej, Jolancie Henczel. Aktorom z klasy 2 Technikum nr 1 i 2 B III LO, ekipie technicznej i fotograficznej, pocztom sztandarowym oraz Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

 

Notatka Jarosław Wesołek