• III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
  • TECHNIKUM NR 1
  • SZKOŁA POLICEALNA NR 1
  • SZKOŁA POLICEALNA DLA DOROSŁYCH NR 1
Zespół Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących
ul. Opolska 26
42-600 Tarnowskie Góry
e-mail. zschmio@o2.pl
tel. 032 285 52 34
fax. 032 285 86 25
Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 1 w
ZS Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2017”.
Categories Menu

Posted by on kwi 25, 2017

Kinga Brożyna i Justyna Stypa zdobyły I miejsce w województwie

Dnia 20 kwietnia 2017 r., w Sali Marmurowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach, odbył się finał wojewódzki VI Olimpiady Wiedzy ph. „Podstępne WZW” zorganizowanej przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Katowicach oraz Fundację Gwiazda Nadziei.

Zespół z Naszej Szkoły: Kinga Brożyna i Justyna Stypa zdobył I miejsce w województwie. Olimpiada Wiedzy składała się z 20 pytań w postaci testu wielokrotnego wyboru. Nasze Dziewczyny osiągnęły imponujący wynik – 20 bezbłędnych odpowiedzi i zdeklasowały rywali z całego Śląska. Uczennice przygotowała pani Bogusława Mikołajczyk, w I etapie konkursu wykonał plakat-baner edukacyjny, zdobywając w powiecie I miejsce. Następnie praca ta przesłana została do etapu wojewódzkiego, w którym Komisja Konkursowa wybrała spośród wielu nadesłanych tylko 25 banerów, a ich autorzy przystąpili do finałowego etapu VI Olimpiady Wiedzy ph. „Podstępne WZW.

Nagrody wręczali Wicewojewoda Śląski Mariusz Trepka, Śląski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny lek. med. Urszula Mendera – Bożek oraz przedstawiciele Fundacji Gwiazda Nadziei.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a szczególnie naszym złotym dziewczynom!!!